Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/fight1/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182
Warling osvojila Top ten! | Fight Site

Warling osvojila Top ten!

Vijesti iz regije 17.11.2014 09:43h Autor:

Maša Martinović

U Maloj dvorani zagrebačkog Doma sportova održano je 12. izdanje međunarodnog Top ten turnira za karatašice. Pobjedu je odnijela predstavnica iz Luksemburga Jennifer Warling.

Warling je u finalu svladala Slovakinju Viktoriju Semanikovu s 4-0 i tako došla do konačne pobjede. Na turniru su nastupile predstavnice iz sedam zemalja, a među njima su bile i tri iz Hrvatske.

Ivana Bebek u posljednjim sekundama izgubila je susret 1. kola od Ukrajinke Anite Serogine 1-0. Ana Lenard je ispala u četvrtfinalu od kasnije pobjednice Warling s 4-0, a u četvrtfinalu se od natjecanja oprostila Maša Martinović koja je izgubila od finalistice Semanikove s 3-1. Prije toga Martinović je pobijedila svjetsku prvakinju Francuskinju Ait Ibrahim Nadege 2-1.