Uspješan nastup mladih hrvatskih boraca u Beverenu!

Vijesti iz regije 29.09.2015 16:10h Autor:

KBK Tigar

Prošlog je vikenda održan Flanders Open, međunarodnom kickboks turniru u Beverenu, koji je okupio oko 700 natjecatelja iz 24 države, a svoj trag ostavili su i mladi hrvatski borci.

Odlične rezultate ostvarili su članovi KBK Tigar pod vodstvom trenera Zorana Cicvare. Evita-Lara Brkić je u juniorskom dijelu natjecanja osvojila prvo mjesto u kategoriji do 65 kilograma i drugo mjesto u kategoriji do 60 kilograma. Lukas Jurašić je u kategoriji starijih kadeta do 57 kilograma osvojio drugo mjesto dok je u kategoriji iznad 69 kilograma brončanu medalju osvojio Valentino Žunac. Malo sreće i snage nedostajalo je Lari Despot koja je u borbi za medalju izgubila na zlatni bod. U kategoriji juniora do 60 kilograma brončanom medaljom se okitio Luka Tomljanović iz kluba Sušak – Rijeka.

Sljedeće veliko natjecanje na kojem će nastupiti mladi "Tigrovi" je međunarodni turnir u Bristolu.