Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/fight1/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182
Održan “2. Croatia MMA Challenge”: Evo rezultata iz Splita | Fight Site

Održan “2. Croatia MMA Challenge”: Evo rezultata iz Splita

Vijesti iz regijeIZDVOJENA VIJEST 19.03.2018 12:32h Autor:

Fotografija s turnira

Proteklog vikenda, točnije 17. ožujka, u Splitu je održan drugi turnir iz serije “Croatia MMA Challenge”. Ideja organizatora jest da na turniru u prosincu, zadnjem u nizu, dobijemo najuspiješnije seniore koji bi dobili priliku za osvajanje naslova prvaka u svojoj kategoriji. Prvi turnir je održan u  Belišću.

Saznajte sve o 2. turniru “Croatia MMA Challenge 2018.”

Na turniru u Splitu je sudjelovalo ukupno 11 klubova, a na koncu je na temelju reultata u seniorskoj konkurenciji (muški seniori) najuspješnijim klubom proglašen je “Sambo Pit Bull Split”. Dok je u ukupnoj konkurenciji to “TOP TEN Podstrana”.

Uz turnir, u Splitu je održan i dvodnevni sudački sminar. Na njemu su uspješno  položili sudački ispit za MMA suca nacionalne razine: Ante Barada, Matijas Barić, Nedeljko Đuran i Gordan Vatavuk.

REZULTATI
SENIORI
Seniori -66 kg (6 u kategoriji)
1 GRUBER FRANKO American Top Team –
2 JURKO KREŠIMIR Sambo Pit Bull Split –
3 SKOKIĆ MATEJ Trening Centar Korođ –
Seniori -70 kg (4)
1 LOVRIĆ DENIS American Top Team –
2 ERANOVIĆ ANTONIO Sambo Pit Bull Split –
3 LEOVAC STJEPAN Top Ten Podstrana –
Seniori -77 kg (10)
1 GUNJAVIĆ DEJAN Crows –
2 STANIĆ MISLAV Sambo Pit Bull Split –
3 MATIJAŠ IVAN Undergroung Black Gym
Seniori -84 kg (4)
1 RADMAN NIKOLA Top Ten Podstrana –
2 BEKAVAC JOSIP Sambo Pit Bull Split –
3 ZUBIĆ HRVOJE Top Ten Podstrana –
Seniori -93 kg (7)
1 VINČIĆ NEBOJŠA MMA Team Valens –
2 KOVAČEVIĆ DANIJEL Trening Centar Korođ –
3 ŠUĆUR IVAN Sambo Pit Bull Split –

Seniori +93 kg (4)
1 KROKAR ANTE Sambo Pit Bull Split –
2 KOKEZA TOMO Top Ten Podstrana –
3 ČULJAK KREŠIMIR Top Ten Podstrana –

Seniorke -56 kg (4)
1 KATIĆ NIKOLINA Sambo klub Belišće –
2 SUČIĆ IVA Ban Team –
3 CIBER BRINA TNT Gym –
Seniorke -72 kg (3)
1 VUKOVIĆ KATJA Sambo klub Belišće –
2 ŠVRAGULJA STELA Top Ten Podstrana –
3 TOŠIĆ LIDIJA Sambo Pit Bull Split –

JUNIORI
Juniori -65 kg (3)
1 KATIĆ BORIS Sambo klub Belišće –
2 VUKELIĆ KARLO Sambo klub Belišće –
3 BRITVIĆ ANĐELO Undergroung Black Gym
Juniori -70 kg (4)
1 OSLAKOVIČ ROK TNT Gym –
2 LEOVAC STJEPAN Top Ten Podstrana –
3 HUTINEC DAMIAN Ban Team –
Juniori -75 kg (2)
1 GUDURIĆ MATTEO DA Undergroung Black Gym
2 KAPIĆ KARLO Top Ten Podstrana –
Juniori -85 kg (2)
1 ANTIĆ ALBERTO Ban Team –
2 RUBIĆ KARLO Sambo Pit Bull Split –
Juniori +93 kg (2)
1 MILAT MARKO Undergroung Black Gym
2 IVAČIĆ MILJENKO Top Ten Podstrana –

KADETI
Kadeti -60 kg (1)
1 BAJN BERNARD Sambo Pit Bull Split –
Kadeti -65 kg (5)
1 POJE ŠIMUN American Top Team –
2 MARIĆ FILIP MMA Team Valens –
3 SABO LEON Sambo klub Belišće –
Kadeti -85 kg (2)
1 MATIĆ NIKO Crows –
2 BRNIĆ IVAN Undergroung Black Gym

KLUBOVI UČESNICI
1. Sambo Pit Bull Split
2. Trening Centar Korođ
3. Underground Black Gym
4. MMA Valens Vinkovci
5. Ban Team
6. Roger Gracie Academy
7. Crows MMA&SAMBO
8. Top Ten Podstrana
9. American Top Team
10. TNT Gym Ljubljana
11. Sambo klub Belišće

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI