Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/fight1/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182
Održano odlično MMA prvenstvo Hrvatske | Fight Site

Održano odlično MMA prvenstvo Hrvatske

Vijesti iz regije 10.03.2013 09:10h Autor:

MMA

U Zagrebu je u subou održano MMA prvenstvo Hrvatske za sve uzrasne kategorije (kadeti, juniori, seniori) na kojem je sudjelovalo oko 120 boraca iz svih krajeva Hrvatske.

Održano je čak 95 mečeva, a u ukupno poretku najviše uspjeha je imao HK Ban, koji je uostalom imao i najviče svojih boraca na prvenstvu, a iza njega su se smjestili UFK Trešnjevka i zatim Gladijator iz Dubrovnika.

Najboljim kadetom proglašen je Luka Punkert, juniorom Saša Drobac, a seniorom Darko Jelenić.

POJEDINAČNI POREDAK PO KATEGORIJAMA – JUNIORKE

58 kg
1 Vuković Adriana TRIANGLE 7.00
2 Regvat Lucija CROMMA GYM 5.00

POJEDINAČNI POREDAK PO KATEGORIJAMA – JUNIORI

62 kg
1 Zovko Kristijan BAN-DUBRAVA 7.00
2 Novosel Josip BAN-DUBRAVA 5.00

66 kg
1 Dupor Jan BAN-DUBRAVA 7.00
2 Punker Luka BAN-DUBRAVA 5.00

71 kg
1 Ilijaš Jasmin MAXIMUS 7.00
2 Raguž Antonio LEON GYM 5.00
3 Srednoselec Antonio CROMMA GYM 3.50
3 Ostanek Marko BAN-DUBRAVA 3.50
5 Puljić Vjekoslav UFK VINKOVCI
5 Kaznačić Antonio GLADIJATOR DUBROVNIK

77 kg
1 Drobac Saša CROMMA GYM 7.00
2 Škugor Krešo DALMATINO ŠIBENIK 5.00
3 Ceronja Tomislav BAN-DUBRAVA 3.50
3 Filipović Bojan GLADIJATOR DUBROVNIK 3.50
 

84 kg
1 Glasnović Antonio BAN-DUBRAVA 7.00
2 Števanja Josip ALLIANCE SPLIT 5.00
12.00

92 kg
1 Brnada Antonio TREŠNJEVKA 7.00
2 Dodoja Vicko PIT BULL SPLIT 5.00
3 Nikolić Matej UFK VINKOVCI 3.50
3 Kelava Georg TREŠNJEVKA 3.50
5 Beroš Stjepan BAN-DUBRAVA
5 Šarić Domagoj UFK VINKOVCI

100+ kg
1 Lekić Vedran TREŠNJEVKA 7.00
2 Nikpalj Benedikt BANDOG 5.00
 

POJEDINAČNI POREDAK PO KATEGORIJAMA – KADETI

50 kg
1 Zekiri Ejub BAN-DUBRAVA 7.00

54 kg
1 Jurakić Marin BAN-DUBRAVA 7.00
2 Horvat Filip TEAM X 5.00

58 kg
1 Konjević Petar TEAM X 7.00
2 Bošković Ivan UFK VINKOVCI 5.00

63 kg
1 Punker Luka BAN-DUBRAVA 7.00
2 Zovko Kristijan BAN-DUBRAVA 5.00
3 Strunje Vedran UFK VINKOVCI 3.50
3 Lovrić Gordan GLADIJATOR DUBROVNIK 3.50
5 Kristić Nikola UFK VINKOVCI
5 Poljanec Matija UFC CROWS

69 kg
1 Kaznačić Antonio GLADIJATOR DUBROVNIK 7.00
2 Čosić Ivan TREŠNJEVKA 5.00
3 Konjević Luka TEAM X 3.50
3 Šprajcer Dino ALLIANCE ZAPREŠIĆ 3.50
5 Petric Patrik BAN-DUBRAVA
5 Slišković Matija UFK NOVI ZAGREB

76 kg
1 Vuksan Luka BANDOG 7.00
2 Rosandić Tonći PIT BULL SPLIT 5.00
3 Vuger Luka BAN-DUBRAVA 3.50
3 Petrić Dominik TREŠNJEVKA 3.50

85 kg
1 Guštović Bruno GAMA ZELINA 7.00
2 Baljkas Roko DALMATINO ŠIBENIK 5.00
3 Franjić Mario TEAM X 3.50
3 Mikuš David TREŠNJEVKA 3.50
5 Gunjavić Luka UFC CROWS

100+ kg
1 Merkaš Jurica BAN-DUBRAVA 7.00
2 Beroš Stjepan BAN-DUBRAVA 5.00
3 Majer Jasmin BAN-DUBRAVA 0.00

POJEDINAČNI POREDAK PO KATEGORIJAMA – SENIORKE

53 kg
1 Vučković Mirta BAN-DUBRAVA 7.00

58 kg
1 Obradović Lora GLADIJATOR DUBROVNIK 7.00

64 kg
1 Muratović Aida BAN-DUBRAVA 7.00

71 kg
1 Radić Nives DALMATINO ŠIBENIK 7.00

HW
1 Obradović Lora GLADIJATOR DUBROVNIK 7.00
2 Muratović Aida BAN-DUBRAVA 5.00

POJEDINAČNI POREDAK PO KATEGORIJAMA – SENIORI

62 kg
1 Šteko Ante OSIJEK 7.00
2 Rodić Hrvoje BAN-DUBRAVA 5.00
3 Major Mislav UFK NOVI ZAGREB 3.50
3 Petak Dominik GAMA ZELINA 3.50

66 kg
1 Rodić Nikola BAN-DUBRAVA 7.00
2 Dupor Jan BAN-DUBRAVA 5.00
3 Bunoza Josip OSIJEK 3.50
3 Šalić Kristijan BAN-DUBRAVA 0.00
5 Podgajski Alen UFK NOVI ZAGREB

71 kg
1 Rašić Velimir ALLIANCE ZAGREB 7.00
2 Ištoković Filip UFC CROWS 5.00
3 Šarić Philip BAN-DUBRAVA 3.50
3 Caput Karlo GLADIJATOR DUBROVNIK 3.50
5 Bjelobrk Danijel OSIJEK
5 Gregorić Jakov TREŠNJEVKA

77 kg
1 Lober Patrick TROJAN PULA 7.00
2 Jazvo Andrej PIRANA 5.00
3 Grubišić Grubišić DALMATINO ŠIBENIK 3.50
3 Dujmović Ante JJ MAGNETSU 3.50
5 Gunjavić Dejan UFC CROWS

84 kg
1 Jelenić Darko TREŠNJEVKA 7.00
2 Sedlar Filip PIT BULL SPLIT 5.00
3 Sadiković Asmir UFC CROWS 3.50
3 Nikolaš Anto JJ MAGNETSU 3.50
5 Perišić Božo ALLIANCE ZAGREB
5 Komić Amir BAN-DUBRAVA

92 kg
1 Erslan Ivan TREŠNJEVKA 7.00
2 Ogrizek Pero UFC CROWS 5.00
3 Kos Mihael MAXIMUS 3.50
3 Kurtić Dobri PIT BULL SPLIT 3.50
5 Lukić Boris OMEGA GYM
5 Mehmedović Demirel GLADIJATOR DUBROVNIK

100 kg
1 Buzolić Petar TREŠNJEVKA 7.00
2 Knego Darko GLADIJATOR DUBROVNIK 5.00
3 Nikpalj Benedikt BANDOG 3.50
3 Malec Marko BANDOG 3.50

100+ kg
1 Knego Damir GLADIJATOR DUBROVNIK 7.00
2 Lekić Vedran TREŠNJEVKA 5.00
3 Balog Vinko UFK VINKOVCI 3.50
3 Torić Marko UFC CROWS 3.50

 

 

PODIJELI
Autor:

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI