Najavljene 22 borbe u Brežicama ove nedjelje

Vijesti iz regije 20.05.2014 15:40h Autor:

K1 Fight Night Brežice

Brežice će ove nedjelje ugostiti zanimljiv borilački event na kojem će prvenstveno priliku dobit mlađi i neiskusniji borci s adekvatnim suparnicima, a organizator Rožle Jazbinšek nakon zaključenja prijava sastavio je i popis borbi koji sadrži ukupno 44 imena.

U Omladinskom centru u Brežicama u Sloveniji nastupit će, između ostalih, talentirani Alen Štritof koji se nedavno predstavio i FFC-ovoj publici pobjedom u Osijeku, ali i nešto ranije nastupom na FFC Futuresu 1 u Opatiji.

Ulaznice za ovaj event koji u nedjelju započinje u 20h bit će u prodaji na ulazu dva sata prije početka.

1    Marko Murgic                    VS        Kristof Cernivec        3×1,5min   
    MUAY THAI GYM ZAGREB                81kg        Red devil LJ           
                                       
2    Petar Tabak                VS        Bojan Djuričič        3×1,5min   
    KYUKUSHINKAI KLUB "ENIGMA"                81kg        DBV Pivka           
                                       
3    TBA             vs        Rok Olovec        3×1,5min   
                    67kg        TBK Brežice           
                                       
4    Sebastian Gucic                VS        Luka Mitrović        3×1,5min   
    Kickboxing klub "LKB" Zagreb                60kg        KTB Blitz Đakovo HR           
                                       
5    Karmen Berticic                VS        Maja Vodopivec        3×1,5min   
    Kickboxing klub "LKB" Zagreb                60kg        KTB Krško           
                                       
6    Matej Šukić                VS        Peter Stipič        3×1,5min   
    KBK Matulj HR                81kg        TBK Brežice           
                                       
7    Tomislav Vuđen                VS        Igor Kovač        3×1,5min   
    Kickboxing klub "LKB" Zagreb                60kg        MUAY THAI GYM ZAGREB           
                                       
8    Nejc Radošek                VS        Gregor Kek        3×1,5min   
    KTB Ptuj                67kg        TBK Brežice           
                                       
9    Mitja Radej                VS        Matthias Sambera        3×1,5min   
    KTB Krško                67kg        Team Dimos           
                                       
10    Darko Drobež                VS        Haris Ameti        3×1,5min   
    Fight klub Šentjernej                86kg        TBK Brežice           
                                       
11    Matic Pranjic                VS        Rosano Radočaj        3×1,5min   
    KBV Samuraj                71kg        PIT 119           
                                       
12    Borut Cehtl                VS        Stefan Zarić        3×1,5min   
    ŠD Legija                86kg        KBK Center           
                                       
13    Matija Kos                vs        Dejan Nježič        3×1,5min   
    KBK Matulj HR                100kg        KTB Velenje           
                                       
14    Davor Biškup                VS        Blaž Hrvatin        3×1,5min   
    MUAY THAI GYM ZAGREB                74kg        TBK Brežice           
                                       
15    Timi Spasojevič                VS        Markus Ehrenhofer        3×1,5min   
    ŠD Legija                71kg        Team Dimos           
                                       
16    Marko Mikešić                VS        Žan Hižman        3×1,5min   
    KTB Blitz Đakovo HR                81kg        Muay thai Slov.Bistrica Sevnica           
                                       
17    Aleksandar Šučurović                   VS        Žan Brašnič        3×1,5min   
    KTB Velenje                77kg        TBK Brežice           
                                       
18    Matija Valentin Okičić                VS        Aleksander Bedrač        3x2min   
    Shark gym Karlovac                81kg        KTB Ptuj           
                                       
19    Žiga Knuplež                vs        Mario Petek        3x2min   
    Red devil LJ                67kg        Kickboxing klub "LKB" Zagreb           
                                       
20    Oliver Sudac                vs        Alen Štritof        3x2min   
    Shark gym Karlovac                71kg        TBK Brežice           
                                       
21    Timi Frangež                vs        Anto Širić        3x2min   
    ŠD Legija                81kg        Tigar GYM Zagreb           
                                       
22    Hasib Bekric                vs        Primož Grilc        3x2min   
    Kickboxing klub "LKB" Zagreb                100kg        TBK Brežice

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI