Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/fight1/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182
Luka Lešković uzeo srebro na svjetskom prvenstvu u Savateu | Fight Site

Luka Lešković uzeo srebro na svjetskom prvenstvu u Savateu

Vijesti iz regije 17.12.2017 20:42h Autor:

Luka Lešković

U francuskom Toulouseu održano je svjetsko prvenstvo u savateu, na kojem je nastupio i hrvatski borac Luka Lešković. Njegov nastup bio je uspješan, budući da je kući u Stubicu vraća sa osvojenim srebrnim odličjem.

Lešković je poraž u finalu kategorije do 65 kilograma, a bolji od njega bio je Amine Fedal iz Francuske, sudačkom odlukom nakon pet rundi. Lešković može biti zadovoljan, budući da je riječ o sportu gdje Francusku većinom dominiraju, a zapravo je riječ o njihovom nacionalnoj verziji kickboxinga.

Francuzi su osvojili naslove prvaka u sve tri muške kategorije, što je dovoljan dokaz njihove dominacije u ovoj sportu. Za Leškovića nema odmora, budući da se već za dva tjedna bori za naslov savate pro prvaka svijeta. S druge strane će mu stajati Keisuke Takahashi iz Japana.