Hercegovina Zagreb i Samobor ekipni karate prvaci Hrvatske!

Vijesti iz regije 22.12.2014 10:15h Autor:

Hrvatski karate savez

Proteklog je vikenda u Rijeci održano ekipno prvenstvo Hrvatske u karateu, a naslove najboljih osvojili su Karate klub Hercegovina Zagreb u muškoj i Samobor u ženskoj konkurenciji.

U muškoj konkurenciji Hercegovina Zagreb je u finalu svladala splitski Sokol dok su treće mjesto osvojile momčadi Ri Croatie i Hrvatskog dragovoljca.

Kod djevojaka je slavila ekipa Samobora koja je u finalnim borbama bila bolja od Opatije. Treće mjesto pripalo je Hercegovini Zagreb te ekipi Ri Croatia.

U juniorskoj konkurenciji najuspješniji su bili predstavnici Mladosti iz Ivanić-Grada te predstavnice Opatije.

Održana su i natjecanja kadeta pojedinačno i ekipno, a ukupno je nastupilo 290 natjecatelja iz 52 kluba od toga u ekipnom dijelu njih 38.