Gluhak ugušio Jugovića, oduševili Palavra i Pulić

Vijesti iz regije 01.10.2014 14:46h Autor:

Arti FC 3

U Ljubuškom se u nedjelju navečer održao treći po redu Arti FC event koji je u potpunosti napunio tamošnju sportsku dvoranu, pa je ukupno 13 borbi održano u zaista odličnoj atmosferi.

Nisu podbacili ni borci, pružili su brojnim gledateljima mnogo vrlo zanimljivih poteza i akcija, a posebno se ističe meč između Ante Palavre iz Zenice protiv Roberta Pulića iz Zadra. Njihova borba završila je neriješeno nakon odrađene dodatne runde.

U glavnoj borbi večeri Ivan Gluhak očekivano je stigao do pobjede bez većih problema, nakon što je već u prvoj rundi ugušio protivnika Rusmira Jugovića.

Rezultati:

1. -65 kg Ajdin Ahmić (Klub boraca „Živinice“) vs Marinko Zarubica (MMA-„Zabjelo“Podgorica )

Pobjednik: Marinko Zarubica 1 runda -Triangle choke

2. -67 kg Robert Pulić (MMA „Bandog“ Zadar) vs Anto Palavra (KBV „Patriot“ Zenica“)

Nerješeno nakon extra runde

3. -70 kg Ivan Zadro (KSB „Arti“ Ljubuški ) vs Petar Jeramaz ( Metković)

Pobjednik: Ivan Zadro 1 runda – TKO

4. -70 kg Inel Alibašić (MMA „Only One“ Travnik) vs Ivan Bais (MMA„Bandog“ Zadar)

Pobjednik: Ivan Bais – Jednoglasna odluka sudaca

5. -77 kg Blaž Jakšić (MMA„Bandog“ Metković)“ vs Ivan Garčević („Bushido“ Podgorica)

Pobjednik: Ivan Garčević 1 runda – TKO

6. -77 kg Amar Orić (MMA „Pretorian“ Sarajevo) vs Savo Lazić (Tivat)

Pobjednik: Savo Lazić 1 runda – RNC

7. -90 kg Adnan Aščić (MMA „Only One“ Travnik“) vs Marko Čvorović (Podgorica)

Pobjednik: Adnan Aščić – Jednoglasna odluka sudaca

8. -70 kg Dževad Muftić (MMA „Pretorian“ Sarajevo) vs Ivan Vladimir (MMA“Bandog“ Zadar)

Pobjednik: Ivan Vladimir 2 runda – Knee bar

9. -75 kg Karlo Caput (MMA „Gladiator“ Dubrovnik) vs Luka Vuksan(MMA „Bandog“ Zadar)

Pobjednik: Karlo Caput – Jednoglasna odluka sudaca

10. -80 kg Ante Alilović (KSB „Arti“ Ljubuški) vs Roberto Soldić (Nova bila)

Pobjednik: Roberto Soldić 2 runda – TKO

11. -84 kg Senad Bašić (Klub boraca „Živinice“) vs Aleksandar Brajković (Podgorica)

Pobjednik: Senad Bašić – TKO

12. -98 kg Domagoj Pejčinović (KSB „Arti“ Ljubuški) vs Nemanja Kalpačina (JK Tivat)

Pobjednik: Domagoj Pejčinović 1 runda RNC

13. -84 kg Ivan Gluhak (Leon Gym-Zagreb) vs Rusmir Jugović (Strmonja fight- Novi Travnik)

Pobjednik: Ivan Gluhak 1 runda Arm triangle choke

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI