Gluhak nokautiran u prvoj rundi u Čečeniji (VIDEO)

Vijesti iz regijeIZDVOJENA VIJEST 05.10.2015 01:44h Autor:

Screenshot

Ivan Gluhak poražen je nokautom u prvoj rudi na novom Akhmat FC eventu protiv Beslana Ushukova. U najvećoj borbi karijere 31-godišnji hrvatski MMA borac pao je nakon 3,31 minute borbe u kategoriji do 77,1 kg.

Gluhak je napao Ushukova od prve sekunde, a Rus je krenuo na rušenje, no Gluhak se obranio. Zaustavio je nekoliko Beslanovih pokušaja koljenom, ali nekoliko ih je prošlo. Jedan je nakon dvije i pol minute pogodio Gluhaka u međunožje nakon čega je pao s bolnom grimasom. Borba se ubrzo nastavila, a Ushukov (9-1, 2 KO) odmah jurnuo u klinč i pogodio Gluhaka koljenom u glavu za nokaut.

Gluhaku (15-7, 10 KO) je to prvi poraz još od svibnja 2013. godine na FFC 5 kada je submissionom izgubio od Laszla Senyeija. Od tada je nanizao sedam pobjeda i neodlučeno sa Vladislavom Kanchevim na FFC 15. Borbu je prihvatio prije samo dva tjedna, no rekao je da je to bila ponuda koju nije mogao odbiti.