Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/fight1/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182
Barbara Matić srebrna u Budimpešti! | Fight Site

Barbara Matić srebrna u Budimpešti!

Vijesti iz regije 24.06.2014 10:14h Autor:

Barbara Matić

Barbara Matić ostvarila je još jedan sjajan rezultat. Na turniru koji se boduje za odlazak na Olimpijske igre, IJF Grand Prixu u Budimpešti, osvojila je srebrnu medalju.

U finalu kategorije do 70 kilograma, Barbara Matić je izgubila od Njemice Ilijane Marzok "ipponom". Prije toga je tijekom eliminacijskih borbi imala sjajne nastupe i još jednom potvrdila veliki potencijal. U prvom je kolu bila bolja od predstavnice Bosne i Hercegovine  Aleksandre Samardžić, a u drugom od Španjolke Marije Avomo Bernabeu. Polufinalna borba protiv Francuskinje Fanny Estelle Posvite završila je potpunom dominacijom hrvatske reprezentativke koja je finale izborila za manje od dvije minute.

Nadomak medalje bila je Ivana Maranić koja je u borbi za broncu poražena od Britanke Nathalie Powell.