Hunt strašnim nokautom upao među najboljih deset

UFCIZDVOJENA VIJEST 05.03.2013 08:22h Autor:

Hunt VS Struve

Fantastična pobjeda Marka Hunta u meču protiv Stefana Struvea koji se održao proteklog vikenda u Japanu zaista je impresionirala sve, a umjesto da je Struveu donijela poboljšanje pozicije na ljestvici i približavanje toliko željenom statusu glavnog izazivača, dogodila se suprotna stvar.

Hunt je zahvaljujući sjajnom nokautu upao među najboljih deset boraca u UFC-ovoj teškoj kategoriji i vjerojatno mu za nekoliko mjeseci slijedi još jedan težak test, a u slučaju nove pobjede otvaraju mu se zaista mnoge mogućnosti.

Hector Lombard novim je porazom došao na posljednje mjesto na ljestvici, a mnogi vjeruju da bi novi poraz u njegovoj karijeri ujedno značio i otkaz u UFC-u.

Pogledajte najnoviju službenu ljestvicu UFC-a:

Pound for pound

1.     Anderson Silva
2.     Jon Jones
3.     Georges St-Pierre
4.     Jose Aldo
5.     Benson Henderson
6.     Cain Velasquez
7.     Demetrious Johnson
8.     Renan Barao
9.     Dominick Cruz
10.   Frankie Edgar

Muha kategorija (Demetrious Johnson)

1.    Joseph Benavidez
2.    John Dodson
3.    Ian McCall
4.    John Moraga
5.    Jussier Da Silva
6.     Louis Gaudinot
7.     Chris Cariaso
8.     Darren Uyenoyama
9.     John Lineker
10.   Timothy Elliott

Bantam kategorija (Dominick Cruz)

1.     Renan Barao (privremeni šampion)
2.     Urijah Faber
3.     Michael McDonald
4.     Eddie Wineland
5.     Brad Pickett
6.     Raphael Assuncao
7.     Scott Jorgensen
8.     Brian Bowles
9.     Mike Easton
10.   Ivan Menjivar

Perolaka kategorija (Jose Aldo)

1.     Chad Mendes
2 .    Ricardo Lamas
3 .    Frankie Edgar
4.     Chan Sung Jung
5.     Cub Swanson
6.     Dennis Siver
7.     Dustin Poirier
8.     Clay Guida
9.     Nik Lentz
10.   Erik Koch

Laka kategorija (Benson Henderson)

1.     Gilbert Melendez
2.     Anthony Pettis
3.     Gray Maynard
4.     Nate Diaz
5.     Jim Miller
6.     Donald Cerrone
7.     TJ Grant
8.     Rafael dos Anjos
9.     Joe Lauzon
10.   Khabib Nurmagomedov

Welter kategorija (Georges St-Pierre)

1.    Johny Hendricks
2.     Carlos Condit
3.     Nick Diaz
4.     Rory MacDonald
5.     Demian Maia
6.     Jake Ellenberger
7.     Martin Kampmann
8.     Tarec Saffiedine
9.     Robbie Lawler
10.   Josh Koscheck

Srednja kategorija (Anderson Silva)

1.     Chris Weidman
2.     Vitor Belfort
3.     Yushin Okami
4.     Michael Bisping
5.     Luke Rockhold
6.     Constantinos Philippou
7.     Mark Munoz
8.     Ronaldo Souza
9.     Chael Sonnen
10.   Hector Lombard

Poluteška kategorija (Jon Jones)

1.     Lyoto Machida
2.     Alexander Gustafsson
3.     Dan Henderson
4.     Glover Teixeira
5.     Antonio Rogerio Nogueira
6.     Mauricio Rua
7.     Rashad Evans
8.     Phil Davis
9.     Ryan Bader
10.   Gegard Mousasi

Teška kategorija (Cain Velasquez)

1.     Junior dos Santos
2.     Fabricio Werdum
3.     Daniel Cormier
4.     Antonio Silva
5.     Frank Mir
6.     Alistair Overeem
7.     Antonio Rodrigo Nogueira
8.     Roy Nelson
9.     Mark Hunt
10.   Stefan Struve

Ženska bantam kategorija (Ronda Rousey)

1.    Miesha Tate
2.    Liz Carmouche
3.    Sarah Kaufman
4.    Alexis Davis
5.    Cat Zingano
6.    Sara McMann
7.    Julie Kedzie
8.    Amanda Nunes
9.    Germaine de Randamie

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI