Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/fight1/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182

Biljal Makhov, brončani olimpijac iz Londona, potpisao za UFC

UFCIZDVOJENA VIJEST 25.04.2015 19:56h Autor:

Biljal Makhov

UFC je pojačao svoje teškaške redove dovođenjem fenomenalnog ruskog hrvača Biljala Makhova, brončanog s olimpijskih igara u Londonu.

Osim što je brončani olimpijac, Makhov je trostruki svjetski prvak u teškoj kategoriji, a na MMA je odlučio prijeći prošle godine, krenuvši na kompletni MMA trening. Ukoliko debitira prije drugog apsolutnog debitanta, CM Punka, bit će prvi borac nakon Matta Mitrionea, 2010. godine, koji je svoj MMA dobio odmah ostvario u najjačoj organizaciji.

Inače, Makhov ima 27 godina, a svoje prvo svjetsko zlato osvojio je kao 20-godišnjak. Posljednje veliko hrvačko natjecanje na kojem je nastupio bilo je svjetsko prvenstvo prošle godine u Taškentu, gdje je osvojio srebrnu medalju.

Nedavno je njegov MMA trener izjavio kako je veliki talenat koji bi nakon šest mjeseci MMA treninga savladao Caina Velasqueza. Bit će zanimljivo vidjeti prvi MMA nastup ovog momka impozantne građe, naime Makhov je visok 196 centimetara i nastupa s točno 120 kilograma težine.