Rezultati tradicionalnog “Kralja Tomislava”

Ostale vijesti 12.12.2011 13:30h Autor:

Turnir Kralj Tomislav

Podsusedska dvorana Sutinska vrela u nedjelju je ugostila već tradicionalnu borilačku priredbu, “Kralj Tomislav”,  koju već sedmu godinu uzastopno  organizira Športsko društvo veterana Domovinskog rata.

Ove godine suorganizatori bili su  taekwondoe klub “Sokol – Susedgrad”, Alliance “Black Dragon” Team te Hrvatski JJ savez. Natjecanje je održano pod pokroviteljstvom Grada Zagreba.

U središtu zanimanja, očekivano, bile su borbe u apsolutnoj kategoriji gdje je u izjednačenoj borbi pobjedu odnio Toni Kliškić iz  Alliance “Black Dragon” Split koji je  ujedno proglašen i za najboljeg borca turnira . U finalu je svladao Matka Kvesića iz  Alliance “Black Dragon” Zagreba, koji je više puta na ovome turniru osvajao naslov za najboljeg borca. Treću stepenicu su podijelili Dino Šulović iz Alliance “Black Dragon” Split te Zvonimir Ucović iz Alliance “Black Dragon”  Zagreb.

Veteran natjecanja Zlatko Klarić i ove godine okušao se sa znatno mlađim borcima te osvojio 3. mjesto u kategoriji do 85,5 kg.  Najbolji klub je  Alliance “Black Dragon”  Zagreb, na drugome mjestu je Alliance “Black Dragon” Split, a na  trećem mjestu je  UFK Trešnjevka.

Taekwondo natjecanje pod vodstvom Anđelka Vučenika i TKD kluba  “Sokol – Susedgrad”  održano je kao prijateljski susret  kadeta i  juniora s položenim  9. , 8.  i 7. kupom.

Posebno valja istaknuti izvrsnu organizaciju natjecanja  i gostoljubivost domaćina (članova ŠDVDR) što dodatno pridonosi kvaliteti samoga natjecanja  te širenju ovoga sporta u regiji s čime su započeli pioniri jiu jitsu u Hrvatskoj  Stjepan Grbavac i Rodolfo Barrio Saavedra.  Kasnije im se pridružuju treneri Dubravko Čolić, Petar Olujić i Ilija Čavarović koji danas vode najtrofejniji jiu jitsu klub Alliance “Black Dragon”.

Rezultati po kategorijama:

KATEGORIJA: – 61,5 kg

1.    Alen Špirk

2.    Alen Pogajski

KATEGORIJA: – 67,5 kg

1.    Goran Lovrek

2.    Luka Lukačić

3.    Branimir Česi

KATEGORIJA: – 73,5 kg

1. Saša Musa

2. Petar Marijanović

3. Robert Ergotić

3. Dino Šulović

KATEGORIJA: – 79,5 kg

1. Miha Perhavec

2. Ognjen Sedić

3. Filip Marinić

3. Luka Vrkić

KATEGORIJA: – 85,5 kg

1. Mario Butorac

2. Zvonimir Ucović

3. Ivica Udovičić

3.  Zlatko Klarić

KATEGORIJA: -91,5 kg

1. Matko Kvesić

2. Zvonimir Radić

3. Jurica Kaurin

3. Dino Knežević

KATEGORIJA: -97,5 kg

1. Toni Kliškić

2. Andrija Bosančić

3. Davor Knez

3. Matej Batinić

KATEGORIJA: +97,5 kg

1. Damir Sušanj

2. Tin Hasenefendić

3. Ante Mamić

3. Joško Nejašmić

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI