Povratak u prošlost: Rizin po uzoru na Pride organizira jedan od najbrutalnijih MMA turnira

Wanderlei Silva vs Mirko Filipović
Rizin FF je jučer najavio organizaciju turnira u otvorenoj kategoriji. Baš kao i u zlatnim danima Pridea, na turniru japanske promocije naći će se i legendarni Wanderlei Silva.
“The Axe Murderer” je prvi borac čiji je ime potvrđeno za nastup na turniru koji će okupiti osam boraca, a održat će se na eventima koji nas očekuju u drugoj polovici ove godine. Četvrtfinalni susreti odvit će se u rujnu, dok su polufinala i finale na rasporedu u prosincu.
“Sakakibara me je upitao u kojoj se težinskoj kategoriji želim boriti, a ja sam odgovorio da bi to bila otvorena. Želim svim borcima dati priliku da me pobijede, no svakom koji je spreman nastupiti protiv mene ću zgaziti lice i izudarati glavu”, izjavio je Silva.
Imena ostalih sudionika Rizinovog turnira još uvijek nisu poznata, ali je zato potvrđeno kako će se novogodišnji event, baš poput onog debitantskog, održati u Saitama Super Areni.