ONE otkrio jako ambiciozan raspored za 2018.: Brojem evenata su blizu UFC-u i Bellatoru

Ostale vijestiIZDVOJENA VIJEST 21.12.2017 11:57h Autor:

ONE FC pojas

Azijski One Championship je u srijedu objavio detaljan raspored svojih evenata za 2018. godinu. I on je zaista impresivan!

Raspored sadrži čak 24 priredbe koje će se održavati diljem najvećih borilačkih centara u Aziji. Tako će gledatelji imati prilike vidjeti ONE Championship priredbe na Filipinima, u Kini, Indoneziji, na Tajlandu, u Japanu, Maleziji, Singapuru, Myanmaru i Južnoj Koreji…

“Uzbuđeni smo što vam možemo najaviti naš nevjerojatan kalendar natjecanja za 2018. godinu za ONE Championship. Održat ćemo čak 24 nevjerojatne priredbe koje smo isplanirali za sve fanove borilačkog sporta u Aziji. Prikazat ćemo vam apsolutno najbolje od MMA sporta, a u tome će sudjelovati i lokalni borilački heroji. 2018. će biti nevorojatna godina prepuna akcije i ne mogu dočekati da krene”, rekao je povodom ove najave direktor azijske promocije Chatri Sityodtong.

Prvi event u novoj godini na rasporedu je 20. siječnja u indonezijskoj Jacarti.

ONE Championship 2018 Event Calendar

  • Saturday, 20 January: Jakarta, Indonesia
  • Friday, 26 January: Manila, Philippines
  • Saturday, 24 February: Yangon, Myanmar
  • Friday, 9 March: Kuala Lumpur, Malaysia
  • Saturday, 24 March: Bangkok, Thailand
  • Friday, 20 April: Manila, Philippines
  • Saturday, 12 May: Jakarta, Indonesia
  • Friday, 18 May: Singapore
  • Saturday, 26 May: Shanghai, China
  • Friday, 8 June: Kuala Lumpur, Malaysia
  • TBC, June: Beijing, China
  • Friday, 27 July: Manila, Philippines
  • TBC, July: Seoul, South Korea
  • Saturday, 11 August, Bangkok, Thailand
  • Saturday, 18 August: Shanghai, China
  • Friday, 14 September: Kuala Lumpur, Malaysia
  • Saturday, 22 September: Jakarta, Indonesia
  • TBC, September: Tokyo, Japan
  • Saturday, 6 October: Bangkok, Thailand
  • Friday, 16 November: Manila, Philippines
  • Friday, 23 November: Singapore
  • Saturday, 8 December: Jakarta, Indonesia
  • Saturday, 15 December: Shanghai, China
  • Saturday, 22 December: Bangkok, Thailand

 

 

  •  

    PODIJELI

    PREPORUČENO

    KOMENTARI

    POVEZANE VIJESTI