King Mo teško nokautiran: Pogledajte spektakularni kružni udarac rukom (VIDEO)

Ostale vijestiIZDVOJENA VIJEST 22.02.2013 12:09h Autor:

Screenshot

Noćašnji 90. Bellatorov turnir je donio i veliki šok. Favorizirani prebijeg iz Strikeforcea Muhamed King Mo Lawal je teško poražen u polufinalu turnira do 93 kilograma.

Ne samo da je uspio pobijediti puno poznatijeg protivnika, Emanuel Newton je već u prvoj rundi nakon nešto više od dvije minute kružnim udarcem šakom teško nokautirao tamnoputog hrvača.

Od ostalih rezultata treba istaknuti pobjedu Mihaila Zajatsa koji je u drugom polufinalu slavio protiv Jacoba Noea. Zajatsu je trebalo manje od četiri minute u prvoj rundi da "submissionom" prisili na predaju svog protivnika.

U glavnoj borbi večeri, a ujedno i u finalu turnira u pero kategoriji (66kg), Dagestanac Šahbulat Šamhalajev je nokautirao favorita na kladionicama Rada Martineza postavši tako ukupni pobjednik.

Večer je ponudila i polufinala turnira u velter kategoriji (77kg) gdje su slavili Douglas Lima i Ben Saunders.

Bellator 90:

Shahbulat Shamhalaev def. Rad Martinez via KO (udarci) – R2, 2:12
Emanuel Newton def. Muhammed Lawal via KO (kružni udarac rukom) – R1, 2:35
Douglas Lima def. Bryan Baker via KO (udarac) – R1, 2:34
Mikhail Zayats def. Jacob Noe via Prisiljavanje na predaju (armbar) – Round 1, 3:38

Uvodne borbe

Ben Saunders def. Raul Amaya via KO (udarac nogom u glavu) – R1, 2:56
Lionel Lanham def. Joe Rodriguez via TKO (udarci) – R1, 0:49
Sean Powers def. Dave Allred via Prisiljavanje na predaju (RNC) – R3, 2:10
Jesse Juarez def. Jordan Smith Podijeljena odluka sudaca (29-28, 28-29, 30-27)
Travis Marx def. Chase Beebe via Jednoglasna odluka sudaca (30-27, 30-27, 30-27)