Sjajne vijesti iz Skopja: Jučer osvojeno osam medalja!

K1 / Boks 29.10.2011 13:04h Autor:

WAKO Svjetsko prvenstvo

Hrvatski kickboksači u petak su u glavnom gradu Makedonije na Svjetskom prvenstvu u nekoliko kickboxing disciplinama osvojili brojne medalje, dok se za one zlatne bore danas.

Brončane medalje osvojili su Andreja Ivas, Sanjin Dedić, Marija Malenica i Zlatko Bajić, dok su srebrne medalje osvojili Željana Piteša, Helena Jurišić, Anamarija Maršić i Ana Bajić.

Za zlatne medalje borit će se Zaman, Šimić, Milanović, Belošević, Znaor, Mišković i Čikotić.

Neki naši borci već su bili lagano ozlijeđeni u svojim posljednjim borbama te im je to predstavljalo dodatni problem, a među njih spada i Zlatko Bajić. “Još tijekom prvog meča sam malo ozlijedio nogu, a kako se borim u disciplini low kick i to se najviše boduje, nije mi bilo lako. Na kraju sam izgubio zbog nekoliko udaraca razlike”, rekao je Bajić.

LIGHT CONTACT:

ŽENE:

-70 kg 1/2 Ana Znaor- Mariya Deloglan (RUSIJA) 3:0

+70 kg 1/2 Andreja Ivas- Anja Renfordt (NJEMAČKA) 0:3 Ivas je osvojila broncu

MUŠKI:

-89 kg 1/2 Sanjin Dedić- Fabian Fingerhut (NJEMAČKA) 0:3 Dedić je osvojio broncu

-94 kg 1/2 Boris Mišković- Ales Lorber (SLOVENIJA) 3:0

+94 kg 1/2 Tomislav Čikotić- Rupert Grisch (AUSTRIJA) 3:0

LOW KICK:

ŽENE:

-52 kg 1/2 Željana Piteša- Sania Pereira (PORTUGAL) 3:0

-52 kg 1/1 Željana Piteša- Lizzie Largilliere (FRANCUSKA) 0:3 Piteša je osvojila srebro

-60 kg 1/2 Marija Malenica- Fatima Bokova (RUSIJA) 0:3 Malenica je osvojila broncu

-70 kg 1/1 Helena Jurišić- Diana Galina (RUSIJA) 0:3 Jurišić je ostala na srebru

+70 kg 1/2 Anamarija Maršić- Jamie Foerter (KANADA) 3:0

+70 kg 1/1 Anamarija Maršić- Anna Gladkikh (RUSIJA) 0:3 Maršić je osvojila srebro

MUŠKI:

-81 kg 1/2 Zlatko Bajić- Igor Emkić (BiH) 0:3 Bajić je osvojio broncu

-86 kg 1/2 Luka Šimić- George Joseph (KANADA) 3:0

-91 kg 1/2 Toni Milanović- Jovan Kaluđerović (SRBIJA) 3:0

+91 kg 1/2 Dino Belošević- Samed Osmanović (BiH) TKO 2.R. pobjeda Belošević

K1

ŽENE:

+70 kg 1/2 Ana Bajić- Ekatarina Zybliakova (RUSIJA) 2:1

+70 kg 1/1 Ana Bajić- Paulina Biec (POLJSKA) 0:3 Bajićka je osvojila srebro

MUŠKI:

-75 kg 1/2 Viktor Zaman- Nikolai Atanasov (BUGARSKA) 3:0

PODIJELI
Autor:

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI